אריאל כצמן, עו"ד ונוטריון. סניפים בחיפה ובת"א. תרגומים נוטריונים און ליין, יפוי כח לישראל ולמדינות אחרות, כולל רוסיה ואוקראינה, אימות מסמכים, תעודות חיים, אפוסטילים, צוואות במשרד ובבית הלקוח ושירותי נוטריון אחרים

ROMA notary 3עו"ד ונוטריון אריאל כצמן עוסק בעריכת דין החל משנת 1999;

  • אחריות אישית של נוטריון. נוטריון, להבדיל ממשרדי תרגום רגילים, נושא באחריות אישית על כל פעולתו. משרדי תרגום רגילים במקרה של רשלנות או פשיטת רגל, יכולים להיסגר ולהיפתח מחדש תחת שם אחר. לעומת זאת, נוטריון באם יעשה טעות עלול לאבד את רישיונו. נוטריון מוסמך שומר על שמו הטוב ועל המוניטין שלו.
  • כדי לקבל שירותי תרגום ואימות נוטריוני אינכם חייבים לבזבז את זמנכם היקר כדי להגיע למשרדנו - מספיק שתעבירו לנו את מסמכיכם באמצעות מייל, ווטסאפ , וייבר או בדואר 24 ותבצעו תשלום באמצעות כרטיס אשראי או העברה בנקאית ונחזיר לכם את התרגומים המאומתים ע"י נוטריון באמצעות שליח או דואר אקספרס.

39049059

 

  • משרדנו הינו בעל ידע ייחודי בתחום האשרות והסדרת רישיונות ישיבה בישראל. ניסיון רב שצבר עו"ד ונוטריון אריאל כצמן החל משנת 1999 בניהול אלפי תיקים במחלקת האשרות של משרד הפנים מאפשר לנו לדעת היטב מהן דרישותיה של רשות האוכלוסין והגירה ביחס לאימות המסמכים. אנו יודעים מהם האימותים שאינם מתקבלים ע"י משרד הפנים. הדוגמה המובהקת לכך היא הנוהל החדש של רשות האוכלוסין וההגירה שהוצע בשנת 2017. בהתאם לדרישות החדשות של רשות האוכלוסין והגירה נאסר על מחלקת אשרות לקבל אימות הצהרות של מתורגמנים המאומתים ע"י נוטריון (דבר שהיה נפוץ בעבר). עתה משרד הפנים דורש כי  נוטריון (ולא מתורגמן) יאמת באופן אישי את התרגומים, קרי נוטריון חייב לדעת היטב את שפת המסמך שתרגומו הוא מאמת וכן את שפת התרגום.  
  • גם בתחום של הסכמי הממון או הסכמים לחיים משותפים בין בני זוג, הידע הייחודי וניסיון רב, אשר צבר עו"ד ונוטריון אריאל כצמן החל משנת 1999 במסגרת טיפולו באלפי תיקים בתחום מעמד האישי, מאפשר למשרדנו להגן היטב על זכויות הרכושיות של הלקוח ולמנוע מצבים בהם הלקוח כתוצאה מהסכם לקוי מאבד כמעט את כל רכושו או רובו בהליך גירושין או פרידה ו/או מצבים בהם בית המשפט פוסק מזונות בסכומים גבוהים בהם הלקוח בקושי מסוגל לעמוד.  
  • משרדנו הינו בעל ידע ייחודי וניסיון רב גם בתחום השירות המשפטי לעסקים. הכישורים המיוחדים שלנו מאפשרים לנו לערוך חוזה מסחרי באופן שימנע הונאת הצדדים לעסקה. כך, למשל, פתיחת חשבון נאמנות ספציפי מסייע גם למוכר וגם לקונה בעסקה בינלאומית או עסקה אחרת- המוכר בטוח כי התמורה כבר הופקדה לחשבון הנאמנות וגם הקונה בטוח כי הכסף ישוחרר למוכר רק בכפוף לקיום העסקה.
  • מתן שירותים נוטריוניים בבית הלקוח/ מחוץ למשרדו של הנוטריון - לצורך עריכת צוואות, ייפוי כוח, חוזים ומסמכים אחרים במקום עסקיו של הלקוח הינו אחד מהשירותים שלא כל משרד עו"ד ו/או נוטריון מעניק, אבל משרדנו מוכן להעניקו.
  • השכר בגין השירותים שאנו מעניקים הוא בהתאם לתעריפים שנקבעו על ידי משרד המשפטים ראה:

http://www.justice.gov.il/Units/Noteryonim/InfomationNoteryonim/Pages/Sacharsirotim.aspx